Piątek, 27 stycznia 202327/01/2023

Śmiertelny wypadek na Mazowszu. Nie żyje jedna osoba (zdjęcia)

W czwartek rano w miejscowości Korytów w woj. mazowieckim doszło do wypadku z udziałem pojazdu dostawczego i samochodu osobowego. Jedna osoba nie żyje, a jedna została ranna.

Dzisiaj około godz. 9:30 służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku z udziałem dwóch pojazdów w miejscowości Korytów w powiecie żyrardowskim. Doszło tam do zderzenia samochodu dostawczego i osobowego volkswagena.

– Niezbędne było użycie narzędzi hydraulicznych do wydobycia osoby poszkodowanej z samochodu osobowego – przekazali strażacy z OSP Korytów.

Niestety, pomimo podjętej reanimacji, pasażer volkswagena poniósł śmierć na miejscu. Kierowca tego pojazdu z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Kierowca i pasażer samochodu dostawczego nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że volkswagen golf jechał ulicą Dębową z Mszczonowa w kierunku Żyrardowa. Podczas skrętu w ulicę Świerkową zderzył się z jadącym prosto samochodem typu bus – podała sierż. Monika Michalczyk z policji w Żyrardowie.

Dokładne przyczyny tego wypadku ustalają policjanci pod nadzorem prokuratora.

(fot. OSP Korytów)

Komentarze wyłączone