Sobota, 03 czerwca 202303/06/2023

Tragiczny finał poszukiwań 11-letniego Sebastiana. Zatrzymano mężczyznę podejrzewanego o uprowadzenie i zabójstwo chłopca (foto)

Nie żyje 11-letni Sebastian z Katowic, który wczoraj wieczorem nie wrócił z placu zabaw do domu. Tragiczną informację o śmierci chłopca potwierdziła policja.

11-letni Sebastian wyszedł w sobotę 22 maja na plac zabaw. Do domu miał powrócić o 19.00, jednak wysłał sms-a do matki z prośbą o przesunięciu powrotu na godzinę 19.30. Chłopiec otrzymał zgodę na późniejszy powrót, jednak do domu nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

W niedzielę wieczorem policjanci odnaleźli zwłoki 11-latka. Chłopiec najprawdopodobniej został uprowadzony i zamordowany. Podejrzany w tej sprawie 41-latek z Sosnowca został zatrzymany.

Z informacji podanych przez RMF24.pl wynika, że mężczyzna był w przeszłości notowany za uprowadzenie nieletniego i rozpowszechnianie treści pedofilskich. 41-latek miał przyznać się do zbrodni i wskazać miejsce ukrycia zwłok dziecka.

Na miejscu pracują policyjni śledczy i prokurator.

(fot. Policja Śląska, źródło Policja Śląska)

6 komentarzy

  1. Obcinać jaja i dopiero wypuszczać

  2. Powinna w tym kraju byc kara smierci, bo coraz wiecej takich sytuacji ma miejsce…
    Sama mam 7letniego syna i nie wyobrazam sobie czegos takiego, strach z domu wyjsc… Nigdzie nie mozna byc niczego pewnym ….Nawet nie chce wiedziec co rodzice chlopca przezywaja. Wspolczuje 😭😭😭

  3. Kara śmierci

  4. Jestem wstrząśnięty… Wyrazy współczucia dla Rodziny tego chłopca… Niech odpoczywa w Pokoju Wiecznym… Wam Rodzice życzę siły do wytrwania…

  5. Jeżeli osoba dorosła krzywdzi dziecko świadomie, to nie ma usprawiedliwienia – Szubienica na rynku głownym!!!!

    • Zgadzam się w 100%. Taka osoba to nie człowiek tylko bestia i powinniśmy likwidować takich ludzi że społeczeństwa.