Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024

Bili kobietę i kopali po całym ciele. 41-latka wyskoczyła przez okno (zdjęcia)

34-letni mężczyzna i 32-letnia kobieta brutalnie pobili i grozili pozbawieniem życia 41-latce. Sprawcy uderzali pokrzywdzoną pięściami po całym ciele, kopali i rzucali w nią różnymi przedmiotami. Poszkodowana chcąc się ratować, wyskoczyła przez okno.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek, 24 maja w centrum Szczecinka w woj. zachodniopomorskim. 41-latka przyszła do znajomego posprzątać mu mieszkanie. W lokalu poza właścicielem siedziała jeszcze para, która spożywała alkohol. 41-latka została zaproszona do wspólnego biesiadowania i przebywała w mieszkaniu całą noc.

– W trakcie towarzyskiego spotkania kobieta wielokrotnie była bita pięściami w okolice głowy i kopana po całym ciele. Napastnicy rzucali w nią przedmiotami i odgrażali się, że zrobią jej krzywdę. Następnego dnia, rano, kiedy kobieta korzystając z łazienki zobaczyła w lustrze jak wygląda zdecydowała niezwłocznie opuścić mieszkanie – przekazała asp. Anna Matys oficer prasowy KPP w Szczecinku.

Z uwagi na fakt, że drzwi mieszkania były zamknięte pokrzywdzona wyskoczyła przez okno. Poturbowaną kobietę znaleziono pod blokiem i wezwano pogotowie.

Do sprawy zostali zatrzymani wszyscy uczestnicy alkoholowej libacji. 34-letni mężczyzna i 32-letnia kobieta odpowiedzą za pobicie 41-latki i kierowane pod jej adresem gróźb karalnych.

Agresorzy najbliższe 3 miesiące spędzą teraz w areszcie śledczym. Za popełnione przestępstwa grozi im nawet do 8 lat więzienia.

(fot. KPP Szczecinek, źródło KPP Szczecinek)

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze wyłączone