Sobota, 04 lutego 202304/02/2023

Moment wypadku z udziałem trzech pojazdów zarejestrował monitoring (wideo, foto)

Do groźnego zdarzenia z udziałem trzech pojazdów doszło na jednym ze skrzyżowań w Płońsku w woj. mazowieckim. Trzy osoby trafiły do szpitala. Moment wypadku zarejestrował monitoring.

Do zdarzenia we wtorek 15 czerwca około godziny 14:40 na skrzyżowaniu ulicy Mikołaja Kopernika z ulicą Szkolną w Płońsku. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe.

Z ustaleń policjantów wynika, że kierująca citroenem 56-latka jadąc ulicą Szkolną prawdopodobnie wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle, po czym uderzyła w volvo jadące ulicą Kopernika, które następnie zderzyło się z fordem jadącym w przeciwnym kierunku. Fordem kierował 43-letni płońszczanin.

W wyniku zdarzenia dwie osoby podróżujące volvo, w tym 23-letni kierowca pojazdu, zostały przewiezione do szpitala na badania. Na szczęście doznały jedynie ogólnych potłuczeń ciała. Do szpitala trafiła również 56-latka, która w czasie interwencji służb ratunkowych źle się poczuła. 

Trwają dalsze ustalenia w tej sprawie. Zabezpieczone zostało nagranie z kamer monitoringu miejskiego, na którym widać moment zderzenia pojazdów.


(fot, wideo Policja Płońsk)

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze wyłączone