Poniedziałek, 25 października 202125/10/2021

Piesi uciekali przed BMW. Policja zatrzymała trzy osoby (foto)

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w Radymnie w woj. podkarpackim. Kierujący BMW niebezpiecznie jeździł w rejonie zbiornika wodnego, powodując realne zagrożenie dla zgromadzonych tam ludzi.

W nocy z soboty na niedzielę dyżurny jarosławskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że w Radymnie, w rejonie zbiornika wodnego ZEK, kierujący BMW potrącił pieszego. Na miejsce natychmiast udali się policjanci, jednak nikogo nie zastali.

Około kilometra od wskazanego rejonu, na parkingu, funkcjonariusze zauważyli opisany wcześniej pojazd. Samochód posiadał uszkodzenia. BMW zostało zabezpieczone na policyjnym parkingu.

Policjanci ustalili właściciela tego pojazdu, zabezpieczyli ślady oraz zapis monitoringu. Wczoraj późnym południem, w związku ze sprawą, funkcjonariusze zatrzymali trzy osoby, które trafiły do policyjnego aresztu. Dwóch mężczyzn zostało przesłuchanych w charakterze świadka. W najbliższym czasie planowane są czynności procesowe z trzecim zatrzymanym mężczyzną, 26-letnim mieszkańcem powiatu jarosławskiego.

Policjanci przesłuchują w tej sprawie świadków, przeglądają zapisy monitoringu.

(fot. Policja Podkarpacka, źródło Policja Podkrapacka)

Komentarze wyłączone