Czwartek, 23 września 202123/09/2021

Wykorzystała fakt upojenia alkoholowego mężczyzny i wyciągnęła z jego portfela gotówkę oraz przejęła telefon (foto)

Kobieta wykorzystała fakt upojenia alkoholowego mężczyzny śpiącego na przystanku tramwajowym przy pl. Wszystkich Świętych w Krakowie i wyciągnęła z jego portfela gotówkę, a także przejęła leżący na ziemi telefon. Całą sytuacją zauważył operator monitoringi miejskiego.

Wczoraj ok. godz. 22.50 operator monitoringu dostrzegł leżącego na ławce mężczyznę. Po chwili podeszła do niego kobieta, włożyła mu do kieszeni leżący na chodniku telefon, a następnie pomogła mu usiąść. Nieoczekiwany zwrot wydarzeń nastąpił później

– Kobieta usiadła mu na kolanach, kładąc jego rękę na swoim udzie, a następnie upewniwszy się, że jej partner jest w pobliżu, włożyła komórkę do swojego biustonosza. Na koniec zwinnym ruchem wyciągnęła mu z kieszeni portfel i zabrała znajdującą się w nim gotówkę – przekazała straż miejska Krakowa.

Reakcja strażników była równie szybka, jak działania sprytnej pary. Ok. 23 patrol namierzył ich na wysokości Konsulatu USA przy ul. Stolarskiej, a następnie przekazał w ręce policjantów.

(fot. SM Kraków, źródło SM Kraków)

Komentarze wyłączone