Niedziela, 26 września 202126/09/2021

Auto przebiło bariery i zatrzymało się na jednej z posesji, uszkadzając trzy pojazdy (foto)

Na drodze krajowej nr 94 w Skorogoszczy w woj. opolskim auto osobowe staranowało barierki i zatrzymało się na posesji, uszkadzając trzy zaparkowane pojazdy.

We wtorek 27 lipca ok godz. 16 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem samochodu osobowego, do którego doszło na drodze krajowej 94 w miejscowości Skorogoszcz.

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia w wyniku przeprowadzonego rozpoznania wstępnego stwierdzono, że samochód osobowy wjechał w bariery odgradzające chodnik od DK 94 i zatrzymał się na jednej z posesji, uszkadzając zaparkowane tam pojazdy 3 pojazdy. Komora silnika pojazdu, który dachował zapaliła się. Znajdujący się na miejscu zdarzenia właściciel posesji ugasił pożar przed przybyciem jednostek ochrony przeciwpożarowej – przekazał mł. asp. Marek Zagórski Z komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu.

Kierowca osobówki opuścił auto o własnych siłach. Po przebadaniu przez lekarza, mężczyzna odmówił zabrania do szpitala i pozostał na miejscu zdarzenia.

Dokładne przyczyny zdarzenia ustalają policjanci.

(fot. PSP Brzeg)

Komentarze wyłączone