Poniedziałek, 25 października 202125/10/2021

Ukradł paliwo. Wpadł, bo wjechał w pole i usnął w samochodzie FOTO

Policjanci zatrzymali 23-lateka, który ukradł paliwo na jednej ze stacji w Krobi w woj. wielkopolskim. Mężczyzna wpadł, bo wjechał w pole i usnął w samochodzie. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

W sierpniu policjanci z Gostynia zostali skierowani na jedną ze stacji benzynowych w Krobi, gdzie doszło do kradzieży paliwa. Młody mężczyzna zatankował benzynę do baku renaulta, po czym uciekł, nie płacąc za nią.

Kilka godzin później, około 1.30 w nocy, w rejonie miejscowości Krzyżanki, w polu policjanci zastali śpiącego na tylnej kanapie renaulta młodego mężczyznę.

– Gdy się obudził był bardzo zaskoczony widokiem mundurowych. Nie potrafił wyjaśnić okoliczności w jakich się tam znalazł. Wiele wskazywało na to, że chłopak jest sprawcą kradzieży paliwa – przekazała policja.

Materiał, który zebrali mundurowi pozwolił na przedstawienie 23-letniemu mieszkańcowi powiatu krotoszyńskiego zarzutu kradzieży paliwa. Mężczyzna przyznał się do winy i odmówił złożenia wyjaśnień. Policjanci skierowali wobec niego wniosek o ukaranie do sądu.

Mężczyzna był wcześniej wielokrotnie karany za przestępstwa przeciwko mieniu.

(fot. Policja Wielkopolska, źródło Policja Wielkopolska)

Komentarze wyłączone