Poniedziałek, 25 października 202125/10/2021

Tragiczny finał wesela. W stawie ujawniono zwłoki 21-latki

W niedzielę nad ranem w zbiorniku wodnym w miejscowości Żelechlinek w woj. łódzkim znaleziono zwłoki 21-letniej kobiety. Jak ustalili śledczy, ofiara była jednym z gości na weselu odbywającym się w pobliżu.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 21-letnia kobieta, mieszkanka Łodzi, brała udział w przyjęciu weselnym, które odbyło się w Żelechlinku.

Po tym jak kobieta wyszła z sali weselnej i przez długi czas nie wracała, zaniepokojona rodzina zaczęła jej szukać. Do akcji poszukiwawczej włączyli się policjanci i strażacy. Niestety, finał tych poszukiwań okazał się tragiczny.

W niedzielę ok. godz. 7 nad ranem ciało 21-latki ujawniono w pobliskim stawie. Strażacy podjęli je z wody i rozpoczęli reanimację. Niestety, 21-latce nie udało się przywrócić czynności życiowych.

Do wyjaśnienia decyzją prokuratora została zatrzymana osoba, która jako ostatnia widziała kobietę żywą po opuszczeniu przez nią sali – przekazała rzeczniczka prasowa Komedy Wojewódzkiej Policji w Łodzi mł. insp. Joanna Kącka.

Okoliczności tragicznego zdarzenia są ustalane pod nadzorem prokuratury.

(fot. Policja)

Komentarze wyłączone