Czwartek, 09 grudnia 202109/12/2021

Z ponad 3 promilami przywiózł ciężarną żonę do szpitala FOTO

34-letni mieszkaniec Mławy z ponad 3 promilami przywiózł ciężarną żonę do szpitala, gdy mężczyzna chciał odjechać zatrzymali go ratownicy medyczni. Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj w nocy dyżurny ciechanowskiej policji został powiadomiony o ujęciu obywatelskim nietrzeźwego kierowcy na terenie szpitala w Ciechanowie.

Policjanci ustalili, że 34-letni mieszkaniec Mławy kierujący samochodem marki Audi chciał odjechać z terenu szpitala przejeżdżając przez podjazd SOR. Mężczyzna zapytał ratowników czy może przejechać, a oni wyczuli od niego alkohol. Ratownicy nie pozwolili mężczyźnie odjechać i powiadomili policję.

Jak się okazało mężczyzna miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Twierdził, że przywiózł ciężarną żonę do szpitala pokonując kilkadziesiąt kilometrów.

Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie teraz przed sądem. 34-latek stracił prawo jazdy a samochód został odholowany. Mężczyźnie grozi wysoka nawiązka, zakaz prowadzenia pojazdów oraz do 2 lat pozbawienia wolności.

(fot. KPP Ciechanów, źródło KPP Ciechanów)

ZOBACZ TAKŻE

Jeden komentarz

  1. Ale żonę bez uszczerbku dowiózł do szpitala 🙂