Piątek, 27 maja 202227/05/2022

Na prostej drodze uderzył w radiowóz. Cztery osoby trafiły do szpitala ZDĘCIA

Na trasie Tuchola – Cekcyn w woj. kujawsko-pomorskim kierowca nissana uderzył w policyjny radiowóz. W zdarzeniu uczestniczyło 7 osób, z czego cztery trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek, na prostym odcinku drogi prowadzącej z Tucholi w kierunku Cekcyna. Policjanci wstępnie ustalili, że 75-letni kierowca nissana stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg, a następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka radiowozem policyjnym.

Radiowozem podróżowało trzech funkcjonariuszy i jedna osoba zatrzymana. Cała czwórka została przewieziona do szpitala.

W nissanie jechał kierowca i dwie pasażerki. Osoby z tego pojazdu nie doznały obrażeń. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Policjanci i osoba zatrzymana po badaniach opuścili szpital. Zatrzymany mężczyzna został przetransportowany do policyjnego aresztu.

Policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny oraz przesłuchali świadków. W tej sprawie prowadzone będzie postępowanie mające na celu ustalenie wszelkich okoliczności tego zdarzenia drogowego.


(fot. KPP Tuchola, źródło KPP Tuchola)

ZOBACZ TAKŻE

Jeden komentarz

  1. Po co prorok,jak nie było poszkodowanych???Psiaki i zatrzymany po badaniach wyszli ze szpitala,a zgredom nic się nie stało.