Niedziela, 26 marca 202326/03/2023

Po zderzeniu z mercedesem scania uderzyła w forda i przewróciła się na bok ZDJĘCIA

Na drodze wojewódzkiej nr 796 pod Zawierciem doszło do zderzenia trzech pojazdów. Na szczęście w groźnie wyglądającej kolizji nikt nie odniósł obrażeń. Sprawczyni zdarzenia drogowego została ukarana mandatem i punktami karnymi.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 7:00 na drodze wojewódzkiej numer 796, pomiędzy Ciągowicami a Wysoką.

Jak ustalili policjanci, kierująca mercedesem 54-latka jadąc w kierunku Zawiercia, zjechała na przeciwny pas ruchu i uderzyła w prawidłowo jadący z przeciwnej strony samochód ciężarowy. Wskutek tego zdarzenia scania uderzyła w jadącego za mercedesem forda. Ciągnik z naczepą przewrócił się, całkowicie blokując drogę.

Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Pomimo poważnie wyglądającej sytuacji, na szczęście nikt nie został zabrany przez służby medyczne do szpitala. Trasa była zablokowana przez 9 godzin. Na miejscu pracowali policjanci i strażacy. Wyznaczone zostały objazdy.

Za spowodowanie kolizji kierująca mercedesem została ukarana mandatem w wysokości 1,5 tys. zł. Na jej koncie pojawiło się także 6 punktów karnych.

(fot. Policja Śląska, źródło Policja Śląska)

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze wyłączone