Środa, 29 marca 202329/03/2023

Zwęglone zwłoki mężczyzny na tylnym siedzeniu volkswagena FOTO

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają przyczyny pożaru volkswagena, do którego doszło wczoraj w Bukowsku w woj. podkarpackim. Po ugaszeniu ognia, na tylnym siedzeniu pojazdu, znaleziono zwęglone zwłoki mężczyzny.

Wczoraj około godz. 20:30, sanoccy policjanci otrzymali zgłoszenie o pożarze samochodu, stojącego na poboczu drogi w miejscowości Bukowsko. Po ugaszeniu volkswagena, wewnątrz pojazdu, na tylnym siedzeniu ujawniono zwęglone zwłoki 63-letniego mężczyzny, mieszkańca tej miejscowości.

Policjanci ustalili właściciela auta. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, mężczyzna odwiedził swoich znajomych i po zakończonym spotkaniu wyszedł od nich i miał wrócić do domu, jednak tam nie dotarł. Wsiadł do samochodu należącego do znajomej, u której był i prawdopodobnie zasnął. Do wytrzeźwienia i wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia zostały zatrzymane dwie osoby, u których 63-latek tego wieczoru był.

Na miejscu pracowali policjanci, prokurator oraz biegły z zakresu pożarnictwa. Funkcjonariusze wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Ich analiza pozwoli wyjaśnić okoliczności tego tragicznego pożaru. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

(fot. Policja Podkarpacka, źródło Policja Podkarpacka)

Komentarze wyłączone