Czwartek, 01 czerwca 202301/06/2023

Awantura w przychodni. Pacjent zaatakował policjanta nożem ZDJĘCIA

Policjanci zatrzymali 62-letniego mężczyznę, który w czwartek w jednej ze słupskich przychodni wszczął awanturę, a w trakcie interwencji policji zaatakował nożem jednego z funkcjonariuszy.

W czwartek około godziny 11.00 funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku zostali wezwani przez personel medyczny do jednej ze słupskich przychodni z powodu awanturującego się mężczyzny, który nie chciał opuścić gabinetu lekarskiego

Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce wylegitymowali 62-letniego słupszczanina, który w ich towarzystwie opuścił budynek. Po wyjściu z placówki medycznej mężczyzna zrobił się agresywny i znieważał policjantów.

– W pewnym momencie z kieszeni wyciągnął nóż, którym zaatakował mundurowych, a jednego z nich ranił. Policjant został przewieziony do szpitala, gdzie została mu udzielona pomoc medyczna. Napastnik został zatrzymany i przewieziony do słupskiej komendy policji, a na miejscu zdarzenia prowadzone były czynności pod nadzorem prokuratora – przekazała pomorska policja.

Za naruszenie nietykalności cielesnej policjanta grozi kara do 10 lat więzienia. Dokładne okoliczności tego zdarzenia są ustalane.


(fot. Policja Pomorska, źródło Policja Pomorska)

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze wyłączone