Czwartek, 26 maja 202226/05/2022

Stracił panowanie nad hondą, auto uderzyło w ogrodzenie i dachowało ZDJĘCIA

Pechowo rozpoczął się piątek 13-go dla 28-letniego kierującego hondą. W miejscowości Szczytno w woj. warmińsko-mazurskim mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w ogrodzenie, a następnie dachował.

Dzisiaj parę minut przed godziną 8:00 szczycieńscy policjanci zostali skierowani do obsługi zdarzenia drogowego, do którego doszło na ulicy Leśnej w Szczytnie.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 28-letni kierujący hondą, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w ogrodzenie posesji, a następnie dachował. Mężczyzna 28-letni mieszkaniec gminy Szczytno o własnych siłach wydostał się z pojazdu. Podróżował sam. W chwili zdarzenia był trzeźwy. Na szczęście w wyniku zdarzenia nie doznał żadnych obrażeń.

Na tym szczęście naszego kierującego się zakończyło. Po sprawdzeniu danych kierującego w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. O dalszych losach kierującego zadecyduję sąd. Pozostaje jeszcze kwestia naprawy uszkodzonego ogrodzenia posesji.

(fot. Policja Warmińsko-Mazurska, źródło Policja Warmińsko-Mazurska)