Poniedziałek, 27 czerwca 202227/06/2022

Z ogromną siłą uderzył w skręcający samochód. Młody motocyklista zmarł w szpitalu ZDJĘCIA

W miejscowości Ząb pod Zakopanem 28-letni motocyklista zderzył się z autem osobowym. Młody kierowca jednośladu w ciężkim stanie trafił do szpitala, gdzie zmarł.

W piątek około godziny 21:00 wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Ząb w gminie Poronin. Z przekazanych informacji wynikało, że kierujący motocyklem najprawdopodobniej jadąc z dużą prędkością uderzył w skręcający na posesję samochód osobowy.

Bardzo szybko na miejscu wypadku pojawiły się służby ratunkowe, które przystąpiły do udzielania pomocy poszkodowanemu. Ciężko ranny 28-letni mężczyzna został przetransportowany do szpitala, niestety lekarzom nie udało się go uratować.

27-letnia kobieta, która kierowała samochodem osobowym nie odniosła żadnych widocznych obrażeń, była trzeźwa. Zawiadomiony został prokurator, który nadzorował podejmowane przez policjantów czynności. Uczestniczył w nich również technik kryminalistyki oraz biegły z zakresu wypadków komunikacyjnych.

Zniszczony po wypadku motocykl zabezpieczono do dalszych badań. Wszelkie okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia będą wyjaśniane w toku prokuratorskiego śledztwa.


(fot. Policja Zakopane, źródło Policja Zakopane)

ZOABCZ TAKŻE

Jeden komentarz

  1. ŚW Jan Nepomucen

    I znowu kierowca samochodu nie zauważył motocykla i wymusił pierwszeństwo.
    A kolejny kierowca motocykla trzymał odkręconą manetkę gazu do oporu.