Poniedziałek, 27 czerwca 202227/06/2022

Tragiczny wypadek na łuku drogi. Nie żyje 24-latek, dwóch nastolatków rannych ZDJĘCIA

W miejscowości Chabielice Kolonia w woj. łódzkim doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego śmierć na miejscu poniósł 24-letni kierowca osobowej mazdy. Dwóch pasażerów w wieku 14 i 18 lat trafiło do szpitala.

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło dzisiaj około godziny 1:30, w miejscowości Chabielice Kolonia w gminie Szczerców, na odcinku drogi wewnętrznej.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 24-letni kierujący samochodem osobowym marki Mazda, jadąc z kierunku Pajęczna w kierunku miejscowości Szczerców, nie dostosował prędkości do warunków ruchu i na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem Następnie zjechał na pobocze, gdzie pojazd stracił przyczepność i dachował.

Niestety, na skutek odniesionych obrażeń 24-letni kierowca mazdy poniósł śmierć na miejscu. Pasażerami tego pojazdu byli mężczyźni  w wieku 18 i 14 lat. Obaj z obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala w Bełchatowie. Stan jednego z nich jest ciężki.

Na miejscu zdarzenia pracowały służby ratunkowe. Pod nadzorem prokuratora bełchatowscy policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz zabezpieczyli ślady kryminalistyczne. Okoliczności tego wypadku wyjaśniają teraz funkcjonariusze z Wydziału Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym.


(fot. Policja Łódzka, źródło Policja Łódzka)

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze wyłączone