Niedziela, 26 czerwca 202226/06/2022

Driftował BMW na rondzie. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie WIDEO

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali kierowcę, który driftował na rondzie. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności, a w swojej kartotece miał kilkanaście wykroczeń. Teraz policjanci zdecydowali się na odstąpienie od mandatu karnego i sprawę skierują do sądu.

Do driftującego na rondzie kierowcy w czwartek (26 maja) po godzinie 22 zostali wezwani policjanci z Gorzowa Wielkopolskiego. U zbiegu ulicy Myśliborskiej i Miłej kierujący BMW miał lekceważyć drogowe przepisy.

Podczas dojazdu na miejsce interwencji funkcjonariusze zauważyli wskazany pojazd, którego kierujący driftował na Rondzie Europejskim. Policjanci włączyli sygnały i szybko zakończyli jazdę mężczyzny.

Za kierownicą auta siedział 28-letni mieszkaniec Gorzowa Wielkopolskiego. W rozmowie z policjantami przekazał, że wykonywał drift na drodze publicznej bo chciał uwiecznić to na wideo. To w żaden sposób nie mogło tłumaczyć jego niebezpiecznej jazdy.

Po sprawdzeniu 28-latka w policyjnych systemach okazało się, że jest on poszukiwany przez gorzowski sąd do odbycia ponad rocznej kary pozbawiania wolności i ma na swoim koncie szereg wykroczeń drogowych. W tym przypadku policjanci zdecydowali, by odstąpić od ukarania mandatem karnym i za drift skierować sprawę do sądu.


(fot. wideo Komenda Miejska Policji w Gorzowie Wielkopolskim)

3 komentarze

  1. Wielki przestępca, a ludzie w polityce okradają polski naród…

  2. kolejny przygłup w bolidzie młodego wieśniaka