Czwartek, 18 sierpnia 202218/08/2022

10-miesięczne dziecko zginęło w tragicznym wypadku na trasie S3 ZDJĘCIA

10-miesięczne dziecko zginęło w tragicznym wypadku, do którego doszło na drodze ekspresowej S3 między Szczecinem a Gorzowem Wielkopolskim Samochód osobowy zderzył się tam z ciężarówką. Do szpitala trafiły dwie osoby.

Do tragicznego wypadku doszło przed godziną 14 na trasie S3 w okolicach węzła Parnica w kierunku Gorzowa Wlkp. Samochód osobowy marki Volkswagen, którym podróżowała trzyosobowa rodzina zderzył się tam z pojazdem ciężarowym marki DAF.

Na pomoc poszkodowanym natychmiast ruszyli świadkowie, którzy rozpoczęli reanimację ciężko rannego, 10-miesięcznego dziecka podróżującego osobówką. Na miejsce zadysponowano także służby ratunkowe, w tym śmigłowiec LPR.

Niestety, mimo podjętej reanimacji, życia dziecka nie udało się uratować. Dwie osoby dorosłe z obrażeniami ciała trafiły do szpitala.

Dokładne okoliczności wypadku są ustalane pod nadzorem prokuratora.


(fot. PSP Pyrzyce)

Jeden komentarz

  1. Na fotka w innych mediach widać ewidentnie że kierowca VW próbując prawdopodobnie zjechać w prawo na zjazd nie zachował należytej ostrożności i zajechał drogę DAF co skutkowało przygnieceniem VW do bariery i dalsze uszkodzenia tylu VW które skutkowały zgonem dziecka. Tyle w temacie