Wtorek, 09 sierpnia 202209/08/2022

Zjechała na przeciwległy pas i zderzyła się z ciężarówką. 45-latka zginęła na miejscu, dwie nastolatki trafiły do szpitala ZDJĘCIA

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło na drodze krajowej nr 74 w woj. łódzkim. W wyniku poniesionych obrażeń śmierć na miejscu poniosła 45-letnia kobieta, a podróżujące z nią dwie nastolatki trafiły do szpitala.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło na drodze krajowej nr 74 w woj. łódzkim. W wyniku poniesionych obrażeń śmierć na miejscu poniosła 45-letnia kobieta, a dwie nastolatki trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 16:00 na drodze krajowej nr 74 pomiędzy Jaksonkiem a Sulejowem. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierująca toyotą yaris jadąc w kierunku Sulejowa, z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z jadącym z przeciwnego kierunku ciągnikiem siodłowym marki MAN z naczepą.

W wyniku odniesionych obrażeń 45-latka poniosła śmierć na miejscu. Pasażerki toyoty w wieku 15 i 18 lat zostały przewiezione do szpitala. 42-letni kierujący pojazdem ciężarowym był trzeźwy.

Na miejscu, pod nadzorem prokuratora policjanci wykonali niezbędne czynności, które pozwolą ustalić dokładną przyczynę, tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

(fot. Policja Łódzka, źródło Policja Łódzka)