Sobota, 24 września 202224/09/2022

Kradzionym porsche uderzył w radiowóz. 21-latek był pijany ZDJĘCIA, WIDEO

Kryminalni zatrzymali po pościgu 21-letniego mieszkańca Wrocławia, podejrzanego o kradzież samochodu marki Porsche Cayenne. Mężczyzna uciekając autem wartym 120 tysięcy złotych, doprowadził do czołowego zderzenia z nieoznakowanym radiowozem. Jak przekazała policja, 21-latek był pijany i pod działaniem środków odurzających.

W minioną niedzielęw jednej z miejscowości w gminie Wschowa doszło do kradzieży samochodu marki Porsche Cayenne o wartości prawie 120 tysięcy złotych. O zdarzeniu zostały poinformowane wszystkie patrole, w tym wschowscy kryminalni, którzy zauważyli skradziony pojazd na polnej drodze w gminie Sława.

Policjanci przystąpili do pościgu i próby zatrzymania porsche. Podejrzany kierowca widząc ścigający go nieoznakowany radiowóz, z impetem w niego uderzył i próbował uciec pieszo.

Mężczyzna wyskoczył z pojazdu i zaczął biec w stronę pobliskiego lasu. Po chwili był już jednak w rękach kryminalnych.

– Zatrzymany 21-latek został przebadany i okazało się, że znajduje się pod działaniem alkoholu i środków odurzających. Warte prawie 120 tysięcy złotych porsche przetransportowano na policyjny parking. Obecnie trwają czynności majce wyjaśnić wszystkie okoliczności niedzielnego zdarzenia p przekazała aspirant Wioleta Dąbska z KPP we Wschowie.

(fot. Policja Lubuska, źródło Policja Lubuska)

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze wyłączone