Sobota, 24 września 202224/09/2022

Zwłoki zawinięte w dywan w zaparkowanym aucie. Właściciel pojazdu nie żyje FOTO

W jednym z samochodów zaparkowanych na osiedlu Syberka w Będzinie, odkryto zwłoki zawinięte w dywan. Na razie nie jest znana tożsamość ofiary. Policjantom udało się dotrzeć do właściciela pojazdu. Po wejściu do jego mieszkania, okazało się, że mężczyzna nie żyje.

Wczoraj po południu policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że z jednego z aut zaparkowanych na osiedlu Syberka wydobywa się nieprzyjemny zapach. Na miejscu funkcjonariusze dokonali makabrycznego odkrycia. W pojeździe ujawniono ludzkie zwłoki, zawinięte w dywan. Ciało znajdowało się w stanie znacznego rozkładu.

Na tę chwile nie jest znana tożsamość ofiary.

Policjantom udało się ustalić właściciela pojazdu, którym okazał się mieszkaniec osiedla Syberka. Po siłowym wejściu do jego mieszkania, mundurowi znaleźli zwłoki 47-letniego mężczyzny.

– Stróże prawa w łazience, która była zamknięta od środka, znaleźli ciało mężczyzny. Będący na miejscu lekarz wykluczył, aby ktoś mógł się przyczynić do śmierci 47-latka – przekazała śląska policja.

Dokładne okoliczności tragicznego zderzenia są ustalane w toku prowadzonego śledztwa. Decyzją prokuratora zwłoki 47-latka oraz zwłoki znalezione w samochodzie zostały zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji.

(fot. Policja Śląska, źródło Policja Śląska)

ZOBACZ TAKŻE

Jeden komentarz

  1. Raz osiedle Syberka, raz Sybrka, w Będzie zamiast Będzinie. Ktoś to czyta przed opublikowaniem?