Sobota, 25 marca 202325/03/2023

Brutalny atak na przystanku. Policja szuka mężczyzn z nagrania WIDEO

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu prowadzą postępowanie w sprawie rozboju, do którego doszło na przystanku. Nagranie przedstawia brutalny atak jednego ze sprawców. Policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn.

Zdarzenie miało miejsce 22 czerwca na przystanku „Maciejów Kondratowicza” w Zabrzu. Na nagraniu widać trzech mężczyzn. W pewnym momencie jeden z nich zaczyna kopać tego, który siedzi na ławce. Pobity mężczyzna po chwili opada na ziemię. Trzeci z mężczyzn w tym czasie biernie przygląda się całej sytuacji. Sprawca po chwili oddala się.

Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu.

– Jeżeli rozpoznają Państwo mężczyzn widocznych na nagraniu, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 47 8543 255, 47 8543 200 lub z najbliższą jednostką policji, dzwoniąc pod numer 112. Gwarantujemy anonimowość – przekazała śląska policja.

(fot. Policja Zabrze, źródło Policja Zabrze)

Jeden komentarz

  1. Z artykułu wynika, że zaatakowano jakąś przypadkową osobę, wręcz przechodnia. Tymczasem to młodzież spożywała alko (a co tam stoi na ławeczce obok „ofiary”?) i krewki młodzian w ferworze dyskusji machnął nogą. Może ma taki tik? Dobry adwokat na pewno coś takiego wykaże.