Czwartek, 08 grudnia 202208/12/2022

Śmiertelny wypadek na drodze serwisowej. Nie żyje kierowca citroena ZDJĘCIA

Jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne w wyniku czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych, do którego doszło na drodze serwisowej na odcinku Olsztyn – Wójtowo wzdłuż drogi S16.

We wtorek po godzinie 17 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu z udziałem dwóch pojazdów osobowych, do którego doszło na drodze serwisowej na odcinku Olsztyn-Wójtowo.

Ze wstępnych informacji policjantów pracujących na miejscu wynika, że 44-letni kierujący osobowym citroenem, jadąc w kierunku miejscowości Wójtowo, na łuku drogi, z nieznanych na tę chwilę przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z jadącą z naprzeciwka osobową skodą. Skodą podróżowała 45-letnia kobieta i 10-letnia dziewczynka.

Wszyscy uczestnicy wypadku zostali przewiezieni do szpitala. Niestety, mimo wysiłku medyków, nie udało się uratować życia 44-letniego kierowcy citroena, mężczyzna zmarł w szpitala. Kierująca osobową skodą oraz 10-letnia dziewczynka nie odniosły poważniejszych obrażeń.

Droga w miejscu zdarzenia zablokowana była całkowicie przez kilka godzin. Śledczy zajmą się dokładnym zbadaniem przyczyn i okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

(fot. KMP Olsztyn, źródło KMP Olsztyn)

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze wyłączone