Czwartek, 08 grudnia 202208/12/2022

Odgryzła sąsiadce kawałek ucha. Grozi jej 5 lat więzienia

Policjanci z warszawskich Bielan zatrzymali 31-latkę, która odgryzła swojej sąsiadce kawałek ucha. Kobieta usłyszała zarzuty za naruszenie czynności narządu ciała i groźby karalne. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu mundurowi zostali wezwani na interwencję przy ulicy Księżycowej w Warszawie. Z informacji jaką uzyskali policjanci wynikało, że w trakcie kłótni dwóch koleżanek, jedna groziła drugiej pozbawieniem życia.

Policjanci niezwłocznie udali się pod wskazany adres. Na miejscu okazało się, że sąsiadki razem spożywały alkohol, a potem jedna wróciła do domu.

– Po pewnym czasie zorientowała się, że brakuje jej 800 złotych i o kradzież posądziła koleżankę. W środku nocy poszła do sąsiadki wyjaśniać sprawę. Podczas wymiany zdań między kobietami, jedna drugiej odgryzła kawałek ucha – przekazała podinsp. Elwira Kozłowska rzeczniczka Komendy Rejonowej Policji Warszawa V.

Pokrzywdzona trafiła do szpitala, a 31-latka została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie. Kobieta usłyszała zarzuty za groźby karalne i naruszenie czynności narządu ciała powyżej dni 7. Teraz grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wobec 31-latki prokurator zastosował policyjny dozór i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej. Czynności w powyższej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Żoliborz.

(fot. pixabay.com, źródło KRPV)

ZOBACZ TAKŻE

Jeden komentarz

  1. tyson w spódnicy