Czwartek, 08 grudnia 202208/12/2022

Pijany kierowca forda sprawcą śmiertelnego wypadku. Nie żyje 36-latek ZDJĘCIA

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Studzienki w woj. kujawsko-pomorskim. Na skutek odniesionych obrażeń zmarł 36-letni pasażer forda. Kierowca auta był nietrzeźwy.

Zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 241 w miejscowości Studzienki, dyżurny policji trzymał w minioną sobotę przed godziną 18.00.

Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe, a okoliczności wypadku wyjaśniali kryminalni i policjanci ruchu drogowego.

Jak wstępnie ustalono, 37-letni kierujący fordem, jadąc w stronę Kcyni, z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze, a następnie po przejechaniu kilkudziesięciu metrów dachował. Autem oprócz kierowcy podróżował też 36-letni pasażer, który na skutek obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

Sprawca zdarzenia, 37-letni mieszkaniec Kcyni, miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu i po badaniach w szpitalu trafił do policyjnego aresztu. Prawdopodobnie jeszcze dzisiaj zapadną dalsze decyzje w jego sprawie. 

(fot. KPP Nakło nad Notecią)     

Komentarze wyłączone