Czwartek, 08 grudnia 202208/12/2022

Nieudany drift zakończony na drzewie WIDEO

Nie takiego zakończenia swoich popisów spodziewał się 20-letni kierowca, który wprowadził samochód w poślizg wykonując drift. Jazdę zakończył uderzając najpierw w metalową skrzynię, a następnie w drzewo. W „nagrodę” za swoje „popisy” otrzymał wysoki mandat.

Wczoraj około godz. 22:00, w Myślenicach na jednym z parkingów kierujący osobowym audi jeździł w koło próbując wprowadzać samochód w kontrolowany poślizg. Niestety dla kierowcy jeden z ,,driftów” okazał się niekontrolowany.

Samochód najpierw uderzył w metalową skrzynię, w której znajdują się słupki drogowe, a następnie w drzewo. Na szczęście na skutek zderzenie nikt nie ucierpiał. Dyżurny myślenickiej komendy widział zajście na monitoringu miejskim, który nagrał całe zdarzenie. Na miejscu szybko pojawił się patrol policji.

20-latek z powiatu myślenickiego za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym ukarany został mandatem karnym w kwocie 5000 zł, a na jego konto trafiło 8 punktów karnych. Dodatkowo w związku z uszkodzeniami pojazdu zatrzymali dowód rejestracyjny.

(fot. KPP Zawiercie, źródło KPP Zawiercie)

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze wyłączone