Niedziela, 24 września 202324/09/2023

Najpierw przewróciła się jedna ciężarówka. Po chwili przewróciła się na nią kolejna FOTO

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dziś rano na drodze wojewódzkiej nr 627 w rejonie miejscowości Zamość w woj. mazowieckim. Na szczęście pomimo tego, ze brały w nim udział dwa pojazdy ciężarowe nikt nie doznał poważnych obrażeń ciała.

Kierowcy poruszający się drogą wojewódzką nr 637, na trasie Ostrołęka – Zamość, mogą napotkać utrudnienia związane z usuwaniem pojazdów ciężarowych z pobocza po zdarzeniu drogowym, która miało miejsce dziś rano.

Według wstępnych ustaleń kierujący ciągnikiem siodłowym marki Mercedes wraz z naczepą 32-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do pobliskiego rowu, gdzie przewrócił się na bok.

Kilkanaście minut później doszło do niemal identycznej sytuacji. Tym razem 24-letni mieszkaniec powiatu łęczyńskiego również „wypadł” z drogim, a jego ciężarówka zatrzymała się na już leżącym mercedesie.

Na szczęście nikt w tym zdarzeniu nie doznał obrażeń ciała. Pamiętajmy, że kiedy temperatura oscyluje w okolicach „0” drogi mogą być bardzo zdradliwe.

(fot. KPP Ostrołęka)

3 komentarze

  1. Tak zwani „kierowcy zawodowi”.

  2. Kolejny rażący przykład braku mózgu u obydwu drajwerów !!!!