Sobota, 04 lutego 202304/02/2023

Pobili kontrolera biletów kulą ortopedyczną. Policja opublikowała nagranie WIDEO

Policjanci z Karkowa zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji sprawców pobicia kontrolera biletów na przystanku tramwajowym „Politechnika” przy ul. Pawiej w Krakowie.

Do zdarzenia doszło 7 listopada 2022 roku, w godzinach popołudniowych na przystanku tramwajowym „Politechnika” przy ul. Pawiej w Krakowie.

– Trzech mężczyzn szarpało kontrolera biletów i zadawało mu uderzenia kulą ortopedyczną w głowę. Pobicie miało związek z wykonywaniem przez niego obowiązków służbowych. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń głowy – przekazała małopolska policja.

Funkcjonariusze między innymi zabezpieczyli nagranie, na którym znajduje się wizerunek sprawców tego przestępstwa. Dotychczasowe czynności nie przyczyniły się jednak do ustalenia ich personaliów.

Policjanci prowadzący sprawę zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości czy innych danych mężczyzn widocznych na nagraniu.

– Mężczyzna nr 1 ubrany w charakterystyczną czerwoną czapeczkę oraz czarną kurtkę, posiada zarost (brodę). Mężczyzna nr 2 ubrany w szarą bluzę, ciemne spodnie, ma ciemne, krótkie włosy. Informacje w tej sprawie prosimy kierować do Komisariatu Policji I w Krakowie pod numer 47 83 52 914 lub mailowo na adres: [email protected] Policjanci zapewniają anonimowość osobom informującym – przekazał małopolska policja.

Dochodzenie w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze z Komisariatu Policji I w Krakowie, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Kraków Śródmieście – Zachód.

(fot. wideo Policja Małopolska, źródło Policja Małopolska)

2 komentarze

  1. jakieś cygany polskie romualdy z tą swoją pingwińską gwarą