Wtorek, 28 marca 202328/03/2023

Pobił kobietę kijem bejsbolowym i pchnął na rozgrzaną kuchenkę. Grozi mu 18 lat więzienia FOTO

32-letni multirecydywista brutalnie zaatakował sąsiadkę oraz ukradł jej 359 zł. Agresor bił kobietę kijem bejsbolowym, kopał ją i popchnął na rozgrzaną kuchenkę.

Do zdarzenia doszło w nocy w jednej z miejscowości w gminie Bartoszyce w woj. warmińsko-mazurskim. Z przekazanych informacji wynikało, że sąsiad zaatakował kobietę w jej domu.

– Agresywny 32 -latek kilkukrotnie uderzył kobietę kijem bejsbolowym, kopał ją i popchnął na rozgrzaną kuchenkę powodując dotkliwe oparzenia. Ukradł 359 zł i uciekł – przekazała policja.

W niedługim czasie wskazywany mężczyzna został zatrzymany w Bartoszycach. 32-latek był pijany, agresywny i miał przy sobie kij bejsbolowy i gotówkę. W kolejnych dniach policjanci zgromadzili materiał dowodowy dotyczący tego zdarzenia.

Mężczyzna w Prokuraturze Rejonowej w Bartoszycach usłyszał zarzut rozboju w warunkach multirecydywy. Na wniosek policji i prokuratora Sąd Rejonowy w Bartoszycach aresztował go na 3 miesiące. W związku z kolejnym już powrotem do przestępstwa grozi mu kara nawet do 18 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Warmińsko-Mazurska, źródło Policja Warmińsko-Mazurska)

Komentarze wyłączone