Niedziela, 24 września 202324/09/2023

Zabójstwo 55-latki. Zwłoki kobiety znalazł jej mąż FOTO

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności zabójstwa, do którego doszło w gminie Zakrzewo w woj. kujawsko-pomorskim. Nie żyje 55-letnia mieszkanka tej miejscowości. Ciało kobiety ujawnił jej mąż.

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj (31.01.23) w gminie Zakrzewo, w powiecie aleksandrowskim. Około 15:50 do dyżurnego policji wpłynęło zgłoszenie o ujawnieniu ciała 55-letniej kobiety. Na miejsce natychmiast udali się funkcjonariusze. Ze wstępnych oględzin wynikało, że do śmierci kobiety przyczyniła się inna osoba.

Policjanci z Aleksandrowa wytypowali podejrzewanego mężczyznę. Wspólnie z kryminalnymi z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy ustalili, że przebywa na terenie Poznania. Informacja o osobie i pojeździe, którym porusza się typowany mężczyzna została przekazana tamtejszym policjantom.

– Tam funkcjonariusze namierzyli mężczyznę poruszającego się ulicami Poznania. Podejrzewany, w trakcie ucieczki autem, doprowadził do czołowego zderzenia z innym pojazdem, w wyniku którego poniósł śmierć na miejscu – przekazała Kamila Ogonowska z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Aleksandrowie Kujawskim.

(fot. Policja Kujawsko-Pomorska, źródło Policja Kujawsko-Pomorska_

Komentarze wyłączone