Niedziela, 26 maja 202426/05/2024

Citroen uderzył w betonowy przepust. Nie żyje 47-latek FOTO

Jedna osoba zginęła w tragicznym wypadku, do którego doszło w Woli Rafałowskiej w woj. podkarpackim. Samochód osobowy wypadł tam z drogi i uderzył w betonowy przepust.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godz. 15, w Woli Rafałowskiej. Pracujący na miejscu policjanci rzeszowskiej drogówki wstępnie ustalili, że kierujący citroenem, jadąc w kierunku Cierpisza, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na lewą stronę jezdni. Następnie pojazd uderzył w bariery energochłonne, znak drogowy i betonowy przepust.

– Siła uderzenia obróciła samochód w kierunku przeciwnym do kierunku jazdy – przekazała podkarpacka policja.

Na miejscu interweniowały 4 zastępy straży pożarnej, dwie załogi pogotowia ratunkowego oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Niestety, pomimo udzielonej pomocy, kierujący citroenem, 47-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego, zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, pracowali na miejscu zdarzenia. Przeprowadzali oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli ślady. 

(fot. Policja Podkarpacka, źródło Policja Podkarpacka)

Jeden komentarz

  1. Samochód osobowy wypadł tam z drogi i uderzył w betonowy przepust – a teraz latami będą się zastanawiać, czy przepust w tym miejscu zrobiony był za pozwoleństwem, czy bez, albo czy przypadkiem czarny kot nie przebiegł drogi tuż przed pechowym autkiem.