Czwartek, 08 czerwca 202308/06/2023

Awantura na SOR-ze. Pacjent zaatakował medyków

Do 3 lat więzienia grozi 33-latkowi, który znieważył i naruszył nietykalność pracowników medycznych szpitalnego oddziału ratunkowego. Mężczyzna najpierw przeszkadzał pracownikom szpitala, a następnie zaczął ich szarpać i kopać. Teraz grozi mu do trzech lat więzienia.

Dyżurny sokólskiej komendy otrzymał informację o mężczyźnie, który zaatakował pracowników medycznych szpitalnego oddziału ratunkowego. Jak ustalili policjanci, mieszkaniec gminy Suchowola trafił do szpitala pod wyraźnym wpływem alkoholu.

– Mężczyzna nagle zaczął się domagać natychmiastowego wykonania badań i pozostawienia innych pacjentów. W pewnym momencie 33-latek chciał wyjść ze szpitala. Kiedy nie był w stanie otworzyć drzwi, to próbował wyskoczyć przez okno. Pracownicy szpitala próbowali go powstrzymać i uspokoić. W tym momencie mężczyzna zaczął ich szarpać i kopać – przekazała policja.

Mieszkaniec gminy Suchowola trafił do policyjnego aresztu. Tego samego dnia po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy publicznych. Grozi mu nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

(fot. info112.pl, źródło Policja Podlaska)

Komentarze wyłączone