Niedziela, 28 maja 202328/05/2023

Dwaj kierowcy BMW pomylili drogę z torem wyścigowym. Policja opublikowała nagranie WIDEO

Dwaj kierowcy BMW urządzili sobie na drodze publicznej tor wyścigowy. Niebezpieczną jazdę mężczyzn zarejestrowała kamera w policyjnym radiowozie. Jak przekazali mundurowi: „Nie ma taryfy ulgowej dla takich zachowań”.

W sobotę przed godziną 18:00 na drodze wojewódzkiej 414, pomiędzy Krobuszem a Białą, policjanci z Prudnika w woj. opolskim zauważyli dwóch kierowców BMW, którzy za nic mieli obowiązujące przepisy ruchu drogowego i poruszali się z prędkością sięgająca nawet do 150 km/h przy ograniczeniu do 90 km/h.

43-latek wyprzedzał na zakazie, w rejonie skrzyżowania, na przejeździe kolejowym, podwójnej linii ciągłej oraz pasie wyłączony z ruchu. Mieszkaniec powiatu opolskiego za swoje zachowanie na drodze został ukarany mandatami karnymi w wysokości 2000 złotych, a na jego konto trafiło 26 punktów karnych. Mężczyzna musi się też liczyć z utratą prawa jazdy.

Natomiast drugi z mężczyzn, 53-letni mieszkaniec powiatu nyskiego został ukarany mandatem karnym w wysokości 1000 złotych, a na jego konto trafiło 13 punktów karnych.

(fot. KPP Prudnik, źródło KPP Prudnik)

Komentarze wyłączone