Czwartek, 08 czerwca 202308/06/2023

Potrącił kobietę na przejściu dla pieszych i odjechał. Jest nagranie wypadku WIDEO

W Makowie Mazowieckim kierowca volvo potrącił kobietę przechodzącą przez przejście dla pieszych, a następnie odjechał z miejsca wypadku. Moment mrożącego krew w żyłach zdarzenia zarejestrowała kamera.

Do wypadku doszło w miniony czwartek, 23 marca około godziny 18:30 na ul. Przasnyskiej w Makowie Mazowieckim. Zgłoszenie o wypadku policjanci otrzymali kolejnego dnia, kiedy to do mundurowych wpłynęło nagranie z monitoringu.

– Na nagraniu widać kierującego volvo, który potracił, pieszą będącą na przejściu dla pieszych. Kierowca zatrzymał się i pomógł kobiecie wstać. Po kilku minutach kobieta odeszła trzymając się za biodro, a kierowca odjechał – przekazała podkom. Monika Winnik z KPP w Makowie Mazowieckim.

Po otrzymaniu tego nagrania policjanci dotarli do poszkodowanej kobiety. Okazało się, że jest to 67-letnia mieszkanka Makowa Mazowieckiego.

– Kobieta potwierdziła, że takie zdarzenie miało miejsce. Zaznaczyła, że ona sama nie chciała pomocy, dotarła do domu twierdząc, że to tylko potłuczenie. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, która zabrała kobietę na badania. Okazało się, że 67-latka ma złamaną miednicę – dodała policjantka.

Mundurowi ustalili, że kierującym volvo jest 28-letni mieszkaniec woj. podlaskiego. Mężczyzna tłumaczył, że nie zauważył będącej na przejściu kobiety. Chciał wezwać pomoc, ale kobieta odmówiła.

Dokładne okoliczności tego zdarzenia ustają policjanci.

(fot. KPP Maków Maz., źródło KPP Maków Maz.)

Komentarze wyłączone