Poniedziałek, 25 września 202325/09/2023

Ukradł kosz z popielniczką, bo chciał zrobić prezent żonie WIDEO

44-latek odpowie za kradzież kosza z funkcją popielniczki spod jednego z marketów w Kolnie w woj. podlaskim. Mężczyzna myślał, że spodoba się on żonie i chciał jej zrobić taki prezent. Mieszkaniec powiatu kolneńskiego za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Policjanci z Kolna otrzymali zgłoszenie o kradzieży kosza z funkcją popielniczki sprzed jednego z marketów w mieście. Właściciel oszacował jego wartość na kwotę około 200 złotych.

Policjanci, dzięki nagraniu z monitoringu ustalili tożsamość sprawcy tej kradzieży. Okazało się, że to 44-letni mieszkaniec powiatu kolneńskiego. Mężczyzna od razu przyznał się do popełnionego czynu i po telefonie otrzymanym od policjantów sam zgłosił się do komendy wraz ze skradzionym koszem.

W rozmowie z funkcjonariuszami stwierdził, że chciał zrobić żonie prezent, bo pomyślał, że może on się jej spodobać. Mieszkaniec powiatu kolneńskiego za popełnione wykroczenie odpowie przed sądem. Zgodnie z kodeksem wykroczeń grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

(fot. KPP Kolno, źródło KPP Kolno)

Jeden komentarz

  1. mieli razem wyjmować pety