Sobota, 24 lutego 202424/02/2024

Troje dzieci wpadło do niecki na skateparku. Na pomoc ruszyli policjanci WIDEO

Dwóch 11-latków oraz 9-letnia dziewczynka wpadli do głębokiej i stromej niecki na skateparku. Dzieciom z pułapki pomogli wydostać się policjanci.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek w Nysie w woj. opolskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie z którego wynikało, że troje dzieci zostało uwięzionych w tzw. bowlu na skateparku przy ulicy Lompy.

– Dwóch 11-latków oraz 9-letnia dziewczynka wpadli do głębokiej i stromej niecki na skateparku. Tak zwany bowl był zaśnieżony i mokry, dlatego nie mogli z niego wyjść o własnych siłach – przekazała opolska policja.

Nyscy policjanci wyciągnęli dzieci z niecki, a następnie oddali im swoją odzież, by mogły się zagrzać. Wideo z przebiegu akcji ratunkowej zarejestrowała kamera nasobna.

(fot. Policja Opolska, źródło Policja Opolska)

3 komentarze

  1. Takich policjantów to ja szanuję. Brawo.

  2. Przecież to województwo opolskie miało tak świetnie funkcjonować z tak wielką świadomością samorządności. A tu dzieci nie potrafią przypilnować.

  3. Co gówniarze w tym wieku robią w środku dnia poza szkołą lub domem?
    Data na kamerze wtorkowa, godzina między 7 a 15 ewidentnie. Nie wiem, czy rodzice zdają sobie sprawę, że w wieku 9 i 11 lat dzieci powinny się znajdować pod stałą opieką dorosłego, czy rodzica, czy nauczyciela. Za taką interwencję powinien być od razu kurator ustanowiony, zanim wlezą w gorsze miejsca…