Sobota, 24 lutego 202424/02/2024

Kierował pijany i z nogą w gipsie, doszło do wypadku. Cztery osoby trafiły do szpitala FOTO

Cztery osoby zostały ranne i trafiły do szpitala, po zderzeniu dwóch samochodów osobowych w Dobrzykowie na Mazowszu. Jeden z kierujących prowadził pomimo sądowego zakazu, a na dodatek z nogą w gipsie.

W Dobrzykowie w powicie płockim doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Policjanci wstępnie ustalili, że 35-letni kierujący oplem, najprawdopodobniej wykonując manewr wyprzedzania, zderzył się czołowo z forem, za którego kierownicą siedział 20-latek.

W wyniku poniesionych obrażeń obaj kierujący oraz dwóch pasażerów opla trafiło do szpitala. Wiadomo już, że kierujący fordem był trzeźwy. Skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się natomiast kierujący oplem, od którego policjanci wyraźnie wyczuli woń alkoholu. Od mężczyzny pobrano krew do dalszych badań. Jak się okazało, kierował samochodem pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdem i na dodatek z nogą w gipsie.

Funkcjonariusze wykonali dokumentację oraz zabezpieczyli ślady na miejscu zdarzenia.(fot. Policja Mazowiecka, źródło Policja Mazowiecka)

Komentarze wyłączone