Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024

Dotkliwie pobili pracownika ochrony. Wszystko zarejestrowała kamera WIDEO

Policjanci zatrzymali trzech 27-latków, podejrzanych o dotkliwe pobicie pracownika ochrony. Do ataku doszło po tym jak mężczyzna zwrócił im uwagę na niewłaściwe zachowanie. Moment pobicia zarejestrował monitoring.

Do zdarzenia doszło 3 grudnia w Wieliczce. Dzielnicowi zostali wezwani na dworzec autobusowy, gdzie według zgłoszenia został pobity pracownik ochrony. Policjanci ustalili, że trzech pijanych mężczyzn zachowywało się agresywnie na terenie dworca. Kiedy ochroniarz zwrócił im uwagę został przez nich zaatakowany. W wyniku napaści ochroniarz doznał licznych obrażeń głowy i trafił do szpitala.

Szczegółowo przekazany rysopis sprawców, poczynione ustalenia ze świadkami zdarzenia, a także zabezpieczony monitoring doprowadziły do szybkiego zatrzymania sprawców. Po kilkunastu minutach, na jednym z przystanków w Wieliczce funkcjonariusze zatrzymali całą trójkę.

Okazało się, że podejrzani mają po 27-lat i są mieszkańcami gminy Wieliczka. Wszyscy byli nietrzeźwi. Cała trójka usłyszała zarzuty. Jeden ze sprawców usłyszał zarzut kierowania gróźb karalnych wobec pracownika ochrony, natomiast pozostała dwójka gróźb oraz jego pobicia. Dwaj mężczyźni, dodatkowo przestępstwa pobicia dopuścili się w warunkach tzw. recydywy.

(fot. Policja Małopolska, źródło Policja Małopolska)

3 komentarze

  1. Więcej „wojowników” klatkowych pokazujcie jako wzór dla kretynów.

    • dokładnie, promowanie tej patologii typu popek sropek i inne degeneruchy powoduje że agresja i pobicia stają się czymś codziennym, co w tv można zobaczyć obok M jak miłośc i reklamy margaryny Kasia

  2. Co za gnoje dziadka się czepili ot kozaczki