Sobota, 24 lutego 202424/02/2024

Tragiczny finał wypadku Trzciance. Nie żyje kierowca volkswagena ZDJĘCIA

Lekarzom nie udało się uratować życia, kierowcy dostawczego volkswagena, który trafił do szpitala, po tym jak zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z ciężarówką. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności tej tragedii.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek tuż po godz. 16, na drodze wojewódzkiej nr 615 w Trzciance w woj. mazowieckim.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, pracujących na miejscu wypadku, kierujący dostawczym volkswagenem 75-letni mieszkaniec Ciechanowa, jadąc w kierunku Mławy, na łuku oblodzonej, zaśnieżonej drogi, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadące z naprzeciwka ciężarowe volvo z naczepą.

Kierowca volvo, zjechał do przydrożnego rowu, doszło do wywrócenia się naczepy pojazdu. Kierujący pojazdem ciężarowym 62-letni mieszkaniec Wyszkowa, nie wymagał pomocy medycznej, był trzeźwy.

Po zderzeniu pojazdów, dostawczy volkswagen zjechał z drogi do rowu. Kierowca, w ciężkim stanie, został przewieziony do szpitala w Mławie, gdzie zmarł na skutek odniesionych obrażeń. Trwają szczegółowe ustalenia, postępowanie prowadzi mławska policja i prokuratura.

(fot. KPP Mława, źródło KPP Mława)