Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024

Strażacy uratowali dziecko zatrzaśnięte w aucie ZDJĘCIA

Strażacy z Bielska-Białej przeprowadzili niecodzienną akcję ratunkową i ruszyli na pomoc dziecku, które zostało zatrzaśnięte w aucie. Cała sytuacja zakończyła się szczęśliwie. Dzięki szybkiej pomocy druhów dziewczynka mogła wrócić w objęcia mamy.

Wczoraj, przed godziną 13:00, strażacy z Bielska-Białej zostali wezwani do akcji ratunkowej w Jaworzu. Powód? Samochód osobowy, w którym znajdowało się dziecko, został zatrzaśnięty wraz z kluczami wewnątrz.

Na miejscu zdarzenia szybko pojawiły się zespoły strażackie, gotowe podjąć działania. Sytuacja była dynamiczna, ponieważ w samochodzie zatrzaśnięte zostało dziecko. Dzięki błyskawicznej interwencji strażaków oraz ich umiejętnościom technicznym, udało się otworzyć drzwi pojazdu i uwolnić dziewczynkę.

Maluch został przekazany mamie, która z wielką ulgą przyjęła swoje dziecko w objęcia. Szczęśliwie, dziecko wyszło z tej sytuacji bez szwanku. Rodzina oraz wszyscy obecni na miejscu zdarzenia mogli odetchnąć z ulgą, wiedząc, że akcja ratunkowa zakończyła się sukcesem.

(fot. KM PSP wBielsko-Biała)

Komentarze wyłączone