Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024

Chciał skoczyć z wiaduktu. Mężczyznę uratował policjant WIDEO

Policjant z Gorzowa Wielkopolskiego uratował mężczyznę, który chciał skoczyć z wiaduktu. Na szczęście desperata udało się odwieść od dramatycznej decyzji. Po interwencji służb mężczyzna trafił pod opiekę medyków.

O godzinie 3:40 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim odebrał zgłoszenie, że na jednym z wiaduktów siedzi mężczyzna, który znajduje się w niebezpieczeństwie. Na miejsce natychmiast został skierowany patrol, który potwierdził, że jego życie i zdrowie jest zagrożone.

Jeden z funkcjonariuszy podjął mediację z mężczyzną potrzebującym pomocy. Policjant z kilkunastoletnim doświadczeniem doskonale wiedział jak rozmawiać z osobą znajdującą się w trudnej sytuacji. Po długiej rozmowie mężczyzna zaufał stróżowi prawa i zszedł z wiaduktu.

Mężczyzna finalnie został przekazany załodze ratownictwa medycznego i trafił do szpitala pod opiekę specjalistów. Dzięki profesjonalnemu działaniu Zastępcy Naczelnika Wydziału Sztab Policji w tej kryzysowej sytuacji zostało uratowane ludzkie życie.

(fot. KMP w Gorzowie Wielopolskim, źródło KMP w Gorzowie Wielkopolskim)

Komentarze wyłączone