Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024

Policjanci z Pisza ratują 77-letnią kobietę po upadku na chodniku WIDEO

Szybka reakcja funkcjonariuszy zapobiegła poważniejszym konsekwencjom upadku 77-letniej kobiety. Mundurowi widząc leżącą na chodniku seniorkę natychmiast udzielili jej pomocy. Przebieg zdarzenia zarejestrowała kamera.

Policjanci piskiej drogówki okazali się bohaterami, kiedy to błyskawicznie udzielili pomocy 77-letniej kobiecie, która niefortunnie przewróciła się idąc chodnikiem przy ul. Klementowskiego w Piszu.

Mundurowi zauważyli starszą kobietę leżącą na chodniku około południa i natychmiast podjęli akcję ratunkową. Udzielili jej pierwszej pomocy przedmedycznej, zapewniając stabilizację do czasu przyjazdu służb medycznych.

77-latka została przetransportowana do szpitala. Jak się okazało kobieta nie doznała poważnych obrażeń i po krótkim pobycie w placówce medycznej, została zwolniona do domu.

Funkcjonariusze zaangażowani w akcję wyrazili swoją radość zakończeniem interwencji sukcesem, ale skromnie podkreślili, że to ich obowiązek udzielenia pomocy każdemu potrzebującemu.

Przypadek ten jest znaczącym dowodem na to, że szybka reakcja i zaangażowanie służb mundurowych mogą mieć istotny wpływ na ratowanie życia i zdrowia mieszkańców. Pozostaje jedynie podziękować policjantom za ich poświęcenie i życzyć Pani szybkiego powrotu do pełni sił.

(fot. KPP Pisz, źródło KPP Pisz)

Komentarze wyłączone