Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024

Cupra uderzyła w drzewo i stanęła w ogniu. Jedna osoba nie żyje ZDJĘCIA

Jedna osoba zginęła w tragicznym wypadku, do którego doszło w rejonie miejscowości Leśna Jania w woj. pomorskim. Auto osobowe marki Cupra uderzyło w drzewo i spłonęło.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim otrzymał automatyczną informację z pojazdu marki Cupra Formetor, z której wynikało, że auto prawdopodobnie uczestniczyło w zdarzeniu drogowym.

Do wypadku miało dojść w pobliżu Leśnej Jani na drodze prowadzącej do miejscowości Jaszczerek. Dyżurujący przy telefonie alarmowym policjant natychmiast skierował na miejsce funkcjonariuszy z pobliskiego posterunku. Interweniujący w tej sprawie mundurowi zauważyli na poboczu drogi, rozbite na drzewie i płonące auto na gdańskich numerach rejestracyjnych. Niestety obrażenia osoby, która kierowała pojazdem, okazały się śmiertelne.

Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku oraz wykonali pod nadzorem prokuratora czynności procesowe. Ciało osoby kierującej pojazdem przekazane zostało na dalsze badania sekcyjne, natomiast rozbite i spalone auto odholowane zostało na parking strzeżony. Obecnie śledczy wyjaśniają bliższe okoliczności zdarzenia oraz pracują nad ustaleniem tożsamości ofiary tego wypadku.

(fot. KPP w Starogardzie Gdańskim, źródło KPP w Starogardzie Gdańskim)

Komentarze wyłączone