Czwartek, 23 maja 202423/05/2024

Brutalnie pobił swoją 17-letnią partnerkę. Zdarzenie zarejestrował monitoring WIDEO

22-letni mężczyzna w centrum Kamiennej Góry w woj. dolnośląskim brutalnie pobił swoją 17-letnią partnerkę. W chwili zdarzenia para miała pod opieką dziecko. Moment ataku na młodą kobietę zarejestrował monitoring.

W miniony piątek funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze otrzymali informację, że w sieci krąży nagranie z pobicia kobiety w centrum miasta. Nie zajęło im zbyt wiele czasu ustalenie danych sprawcy. Bardzo szybko 22-latek został zatrzymany. Od razu wyszło na jaw, iż to nie jedyne jego przewinienia wobec 17-letniej partnerki.

Sprawne i zdecydowane działania kamiennogórskich policjantów pozwoliły na zgromadzenia materiału dowodowego na podstawie, którego mężczyźnie przedstawiono zarzuty znęcania się, uszkodzenia ciała o charakterze chuligańskim oraz gróźb karalnych pozbawienia życia. Wszystkich zarzucanych mu czynów dopuścił się w warunkach recydywy.

Życiu ani zdrowiu 17-letniej pokrzywdzonej i jej dziecku nie zagraża obecnie niebezpieczeństwo. Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze zastosował wobec podejrzanego mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Na wyrok poczeka teraz za kratami.

(fot. Policja Dolnośląska, źródło Policja Dolnośląska)

2 komentarze

  1. Młodzi się docierają.

  2. Pewnie coś „nie tak” powiedziała…