Czwartek, 23 maja 202423/05/2024

Zwłoki kobiety w zaroślach. Policja prosi o pomoc w identyfikacji ZDJĘCIA

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji zwłok nieznanej kobiety.

Ciało kobiety ujawnione zostało 11 kwietnia br. w zaroślach przy ulicy Lubelskiej w Rzeszowie. Policjanci ustalili, że kobieta była w wieku około 45-50 lat, szczupłej budowa ciała, z okrągłą twarzą, krótkimi włosami koloru ciemnego, lekko siwiejącymi. W denatki widoczne były braki w uzębieniu (górna czwórka oraz siódemka z prawej strony koloru złotego).

Kobieta miała na sobie kurtkę koloru granatowego z podszewką w kolorze pomarańczowym oraz kapturem podszytym kożuszkiem, bluzę dresową koloru popielatego z kolorowym napisem „THE NEW GEN”, spodnie jeansy w kolorze grafitowym oraz buty sportowe białe z napisem „Reebok”.

Denatka posiadała plecak w kolorze czarnym z zawieszonym odblaskiem koloru zielonego z napisem STOP, na lewej ręce miała zegarek elektroniczny z napisem „POLIT”, na palcach lewej dłoni dwa pierścionki koloru złotego. Na szyi łańcuszek koloru złotego.

Osoby, które mają informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości kobiety, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie ul. Jagiellońska 13 lub telefonicznie pod numer 47 821 3224 lub z dyżurnym tel. 47 821 3311 lub 112.

(fot. Policja Podkarpacka, źródło Policja Podkarpacka)

Komentarze wyłączone