Czwartek, 23 maja 202423/05/2024

Kobieta i dziecko zginęli w czołowym zderzeniu dwóch pojazdów ZDJĘCIA

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 919 pod Gliwicami. W czołowym zderzeniu dwóch pojazdów śmierć poniosła kobieta i jej 11-letnie dziecko.

W niedzielę ok. godz. 10.00 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku miejscowości Bargłówka na ul. Raciborskiej.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca fordem na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i zderzyła się z nadjeżdżającym z naprzeciwka pojazdem marki Jeep.

– Niestety w wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosła 38-letnia kierująca fordem i jej 11-letnie dziecko. W zdarzeniu udział brało łącznie 6 uczestników (2 podróżowało jeepem, 4 fordem) – poinformowała śląska policja.

Na miejscu pracują służby. Policjanci pod nadzorem prokuratora będą wyjaśniali okoliczności i przyczynę tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

(fot. Policja Śląska, źródło Policja Śląska)

3 komentarze

  1. Pojechała dolona. + dwoje dzieci w szpitalu, jedno śmigłowcem.

  2. „Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca fordem na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem…” Przecież tam jest długa prosta. Albo samobójstwo (bardzo popularny ostatnimi czasy sposób) albo rozkojarzenie telefonem i nagły manewr powrotny na swój pas ruchu, bardzo ryzykowny z uwagi na mokrą i śliską jezdnię, albo utrata przytomności kierującej (równie popularne od 2021 roku).
    Tak czy inaczej, kolejna tragedia na polskich drogach… całe szczęście, że drugie auto było solidne bo i tam byłoby nieciekawie gdyby to była osobówka.

    • Zerknij na ostatnie zdjęcie. Taka czerwona strzałeczka na białym tle. Coś ci to mówi?
      Czy jednak lepiej strzelić bezużyteczny komentarz bez namysłu?