Czwartek, 23 maja 202423/05/2024

Wjechał autem na plażę i utknął ZDJĘCIA

34-letni obywatel Gruzji wjechał autem na plażę w Jelitkowie, po czym zakopał się w piachu. Podczas zdarzenia sprawca uszkodził chodnik i krawężnik. Mężczyzna został ukarany mandatami na łączną kwotę 10 tysięcy złotych i 8 punktami karnymi.

W piątek po godzinie 7 rano policjanci odebrali zgłoszenie, że na plażę w Jelitkowie na wysokości wejścia numer 67 wjechał samochód marki Toyota, który ugrzązł w piachu i nie może wyjechać. Na miejsce pojechali policjanci ruchu drogowego, którzy wylegitymowali 34-letniego obywatela Gruzji kierującego toyotą.

Podczas interwencji mundurowi ustalili, że kierowca, wjeżdżając na plażę, nie zastosował się do znaku zakazu ruchu, a ponadto uszkodził chodnik i krawężnik. O zdarzeniu został powiadomiony między innymi Gdański Zarząd Dróg i Zieleni oraz Urząd Morski w Gdyni.

Za spowodowanie zdarzenia drogowego i za złamanie zakazu ruchu, 34-latek z Gruzji został ukarany dwoma mandatami po 5 tysięcy złotych i 8 punktami karnymi. Kierujący w obecności policjantów wezwał holownik, który usunął jego pojazd z plaży.

(fot. KMP w Gdańsku, źródło KMP w Gdańsku)

4 komentarze

  1. O taki mandat to już zaboli, a inni hojracy czytający o zdarzeniu zapewne nie bedą gotowi juz tak ochoczo wjeżdzac tam gdzie jest zakaz ruchu. Dobrze że sie zakopał i spokojnie czekał na SM

  2. kierowca bolta

  3. Chciałoby się powiedzieć, że to wyborca Tuska bez praw wyborczych.

    • I właśnie dlatego sprowadzani imigranci będą dostawać szybko obywatelstwo, aż zrobi się jak we Francji.