Czwartek, 23 maja 202423/05/2024

Zderzenie auta osobowego i ciężarówki. Dwie osoby trafiły do szpitala ZDJĘCIA

Na drodze krajowej nr 92 w miejscowości Młodasko w woj. wielkopolskim doszło do wypadku z udziałem auta osobowego i ciężarówki. Dwie osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitala.

W poniedziałek, tuż po godzinie 13 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 92 w miejscowości Młodasko w powiecie szamotulskim. Samochód osobowy zderzył się tam z pojazdem ciężarowym, w wyniku czego dwie osoby zostały uwięzione w aucie.

– Po dojeździe na miejsce zdarzenia strażacy zastali samochód osobowy marki Renault leżący na prawym boku, który zderzył się z pojazdem ciężarowym. Kierujący samochodem osobowym i pasażer znajdowali się pod opieką ratowników medycznych, zostali wydobyci z pojazdu przez świadków zdarzenia, natomiast kierujący samochodem ciężarowym znajdował się w pobliżu – przekazał st. ogn. Łukasz Kawka z PSP w Szamotułach.

Dwie osoby poszkodowane i po przebadaniu przez ratowników zostały przewiezione do szpitala. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze krajowej został wstrzymany, następnie odbywał się wahadłowo.

Dokładne okoliczności wypadku są ustalane przez policjantów.

(fot. PSP Szamotuły)