Sobota, 24 maja 202524/05/2025

Tragiczny wypadek w Jeżówce. Nie żyje 18-latka

Jedna osoba zginęła w tragicznym wypadku, do którego doszło w miejscowości Jeżówka pod Sochaczewem. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

W piątek przed godziną 8 rano służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym na 93. kilometrze drogi krajowej nr 50 w miejscowości Jeżówka (gmina Sochaczew).

Z informacji uzyskanych od zgłaszającej wynikało, że po zderzenia dwóch samochodów osobowych, w jednym z pojazdów uwięziona została nieprzytomna osoba. Po przybyciu na miejsce strażacy potwierdzili dramatyczną sytuację.

We wraku jednego z aut znajdowała się kierująca, u której nie stwierdzono funkcji życiowych. Przy użyciu specjalistycznych narzędzi hydraulicznych strażacy wykonali dostęp do poszkodowanej, a następnie ewakuowali ją z pojazdu.

18-letnia kobieta została przekazana zespołowi ratownictwa medycznego, zarówno naziemnemu, jak i lotniczemu. Niestety, mimo podjętych działań ratunkowych, młoda kobieta zmarła po przewiezieniu do szpitala.Kierujący drugim pojazdem nie odniósł obrażeń wymagających interwencji medycznej.

Okoliczności tragicznego zdarzenia są wyjaśniane pod nadzorem prokuratora.

(fot. PSP w Sochaczewie)